0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Japan
Emperor Cup
Kashima Antlers
۲
۱
Fujieda MYFC
Finished
۱۳:۳۰
Sagan Tosu
۳
۱
Yokohama FC
Finished
۱۳:۰۰
Kawasaki Frontale
۱
۳
Oita Trinita
Finished
۱۳:۳۰
Vissel Kobe
۲
۰
Tokushima Vortis
Finished
۱۳:۰۰
Japan Soccer College
۰
۰
Renofa Yamaguchi
Cancelled
۱۳:۳۰
Shonan Bellmare
۱
۰
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۳:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۴
۰
Iwaki SC
Finished
۱۳:۳۰
Gamba Osaka
۲
۱
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۳:۳۰
Consadole Sapporo
۶
۳
Montedio Yamagata
Finished
۱۳:۳۰
Cerezo Osaka
۱
۲
Ventforet Kofu
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama F Marinos
۳
۲
Mito HollyHock
Finished
۱۳:۳۰
FC Tokyo
۱
۲
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۱۳:۳۰
Avispa Fukuoka
۰
۲
Ehime FC
Finished
۱۳:۳۰
Kashiwa Reysol
۲
۱
University of Tsukuba
Finished
۱۳:۳۰
Albirex Niigata
۱
۶
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۳:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۳
۱
Shimizu S-pulse
Finished
۱۳:۳۰
Europe
UEFA Champions League Qualification
FK Borac Banjaluka
۱
۰
KF Egnatia
Finished
۲۲:۳۰
Dinamo Minsk
۰
۰
Pyunik Yerevan
Finished
۲۲:۱۵
Ordabasy Shymkent
۰
۰
CS Petrocub
Finished
۱۸:۳۰
SK Slovan Bratislava
۴
۲
FC Struga Trim & Lum
Finished
۲۰:۳۰
KI Klaksvík
۲
۰
FC Differdange 03
Finished
۲۱:۳۰
Flora Tallinn
۰
۵
NK Celje
Finished
۱۹:۳۰
Rigas Futbola Skola
۳
۰
Larne
Finished
۲۰:۳۰
PFC Ludogorets Razgrad
۳
۱
FC Dinamo Batumi
Finished
۲۱:۳۰
United States
USA US Open Cup
Atlanta United
۱
۲
Indy Eleven
Finished
۰۲:۳۰
Sacramento Republic FC
۱
۲
Seattle Sounders
Finished
۰۶:۳۰
World
Friendly Club Matches
Queen's Park
۴
۶
Celtic FC
Finished
۲۲:۱۵
AC Sparta Praha
۲
۵
Brondby I.F.
Finished
۱۷:۳۰
Penarol Montevideo
۰
۲
San Lorenzo
Finished
۰۱:۳۰
CA River Plate
۱
۱
Millonarios FC
Finished
۰۱:۰۰
BSC Young Boys Bern
۲
۲
Kryvbas Krivyi
Cancelled
۱۹:۳۰
VVV Venlo
۲
۱
AZ Alkmaar Reserves
Finished
۱۶:۳۰
FSV Frankfurt
۱
۰
SV Darmstadt 98
Finished
۲۰:۳۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
۰
۱
Kidderminster Harriers
Finished
۲۲:۰۰
FC Basel
۴
۰
AC Bellinzona
Finished
۱۷:۳۰
SC Paderborn 07
۰
۰
Dynamo Kiev
Finished
۱۸:۳۰
Dunfermline
۰
۲
Dundee FC
Finished
۲۲:۰۰
Lugano II
۰
۱
FC Mendrisio-Stabio
Finished
۲۱:۰۰
FC Groningen
۴
۴
FC Verbroedering Dender EH
Finished
۱۶:۳۰
Boreham Wood FC
۰
۱
Watford FC
Finished
۲۰:۳۰
SV Horn
۱
۰
Kremser SC
Cancelled
۲۰:۳۰
Ammanford AFC
۰
۳
Haverfordwest County
Finished
۲۲:۱۵
GNK Dinamo Zagreb
۶
۲
FC CSKA 1948
Finished
۱۹:۰۰
FC Tatabanya
۰
۱
BVSC Zuglo
Finished
۱۱:۳۰
TuS Ennepetal
۱
۱
TSG Sprockhovel
Finished
۲۰:۳۰
FC Grand-Saconnex
۲
۲
Yverdon Sport FC II
Finished
۲۰:۳۰
Olimpia Grudziadz
۲
۲
Elana Torun
Finished
۱۸:۳۰
SK Rapid Wien II
۱
۱
KFC Komarno
Finished
۱۷:۳۰
FC Slovacko
۲
۲
MFK Skalica
Finished
۱۸:۳۰
Randers FC
۲
۱
Arka Gdynia
Finished
۱۸:۳۰
FK AS Trencin
۱
۱
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۹:۳۰
FK Sloboda Uzice
۲
۳
FK Zeljeznicar Sarajevo
Finished
۲۰:۵۵
Sporting Hasselt
۰
۰
Anderlecht II
Finished
۲۰:۳۰
Lyngby BK
۰
۳
Hillerod
Finished
۱۴:۳۰
FK Austria Wien
۳
۷
Bohemians 1905
Finished
۱۲:۳۰
FK Arsenal Tivat
۱
۰
Sloga Doboj
Finished
۲۰:۰۰
Soroksar SC
۰
۱
Csakvar TK
Finished
۱۷:۳۰
Veszprem FC
۱
۱
Erzsebeti SMTK
Finished
۱۱:۳۰
SV Lafnitz
۱
۳
Gyirmot
Finished
۱۸:۰۰
Zeleznicar Pancevo
۱
۲
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۲۰:۰۰
FK Cukaricki Stankom
۰
۰
Sabah FC
Cancelled
۱۹:۰۰
NK Gorica
۳
۰
ND Triglav Kranj
Finished
۲۰:۰۰
TSV Victoria Clarholz
۰
۱
Arminia Bielefeld
Finished
۲۰:۰۰
Austria Klagenfurt
۲
۲
FK TSC Backa Topola
Finished
۱۹:۰۰
SV Babelsberg 03
۰
۱
Hertha BSC Berlin
Finished
۲۰:۳۰
Warta Poznan
۱
۴
FK Teplice
Finished
۱۸:۳۰
FC Winterthur
۱
۰
YF Juventus Zurich
Finished
۱۹:۳۰
TJ Jiskra Domazlice
۲
۱
FK MAS Taborsko
Cancelled
۱۸:۳۰
SpVgg Bayreuth
۲
۰
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۹:۳۰
Zaglebie Lubin II
۴
۲
KS Stilon Gorzow Wielkopolski
Finished
۱۹:۳۰
Pacos Ferreira
۱
۰
UD Oliveirense
Finished
۱۳:۰۰
Peterhead
۰
۴
Aberdeen FC
Finished
۲۱:۳۰
Bron Radom
۲
۴
Star Starachowice
Finished
۱۸:۳۰
FC Pisek
۰
۳
AC Dukla Praha
Finished
۱۹:۰۰
Lusitania Lourosa
۲
۲
Leixoes
Finished
۱۳:۰۰
FK Usti nad Labem
۵
۲
FC Graffin Vlasim
Cancelled
۱۲:۰۰
Stomil Olsztyn
۲
۲
Zawisza Bydgoszcz
Finished
۱۲:۳۰
SK Sigma Olomouc 2
۰
۱
SKU Amstetten
Finished
۱۸:۳۰
FC 1980 Wien
۱
۵
Wiener Viktoria
Finished
۲۰:۰۰
FC Nottingen
۰
۰
SGV Freiberg
Interrupted
۲۰:۰۰
Szentlorinc SE
۱
۱
Kozarmisleny SE
Finished
۱۲:۰۰
SSVg Velbert
۱
۵
VfL Bochum
Finished
۲۰:۰۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۳
۳
MFK Karvina
Finished
۱۲:۳۰
GKS Belchatow
۲
۰
LKS Lodz II
Finished
۱۷:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۱
۱
Partizan Belgrade
Finished
۱۶:۰۰
FSV Optik Rathenow
۰
۵
Hertha BSC Berlin II
Finished
۱۸:۳۰
FC Samtredia
۰
۰
FC Gareji
Cancelled
۱۹:۰۰
FC Strani
۰
۴
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۹:۰۰
SK Slovan Varnsdorf
۳
۱
Slovan Liberec B
Finished
۱۲:۳۰
Leek Town
۱
۰
Port Vale
Finished
۲۰:۳۰
Ludwigsfelder FC
۱
۱
Luckenwalde
Finished
۲۰:۳۰
Al Arabi
۱
۰
Kecskemeti TE
Cancelled
۱۹:۳۰
MFK Zemplin Michalovce
۱
۰
Kazincbarcika BSC
Finished
۱۸:۳۰
FC U Craiova 1948
۰
۰
CSM Scolar Resita
Finished
۱۲:۰۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
۰
۳
HNK Rijeka
Finished
۱۲:۳۰
OFK Vrsac
۱
۰
FK Omladinac Novi Banovci
Finished
۱۹:۳۰
Pecsi MFC
۵
۱
PTE PEAC
Finished
۱۹:۳۰
GKS 71 Tychy
۲
۰
Wislanie Jaskowice
Finished
۱۲:۳۰
Adler Weidenhausen
۱
۱
KSV Hessen Kassel
Finished
۲۰:۰۰
OGC Nice II
۲
۲
Lausanne-Sports
Finished
۱۲:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
۰
۳
SG Sonnenhof Grossaspach
Finished
۱۹:۳۰
FC Schalke 04
۲
۴
FC Midtjylland
Finished
۱۹:۳۰
Fenerbahce SK
۰
۱
HNK Hajduk Split
Finished
۲۰:۳۰
Trinec
۵
۲
MSK Zilina B
Finished
۱۲:۰۰
FK Akhmat Grozny
۲
۰
Irtysh Omsk
Finished
۱۶:۳۰
AEK Athens
۲
۱
KAA Gent
Finished
۱۷:۳۰
FC Sion Sitten
۰
۳
Neuchatel Xamax FC
Finished
۱۷:۳۰
Ravshan Kulob
۴
۰
IMT Novi Belgrade
Finished
۱۷:۳۰
PFC Cherno More Varna
۰
۱
FK Fratria
Finished
۱۸:۱۵
Penzugyor
۰
۳
Budaorsi SC
Finished
۱۸:۳۰
KKS 1925 Kalisz
۲
۰
Sokol Kleczew
Finished
۱۹:۰۰
OFC Nesebar
۰
۰
FC Chernomorets 1919 Burgas
Cancelled
۱۹:۰۰
FC Vsetin
۵
۲
SSK Bilovec
Finished
۱۹:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II
-
-
SG Sonnenhof Grossaspach
Finished
۱۹:۳۰
MFK Havirov
۱
۰
MFK Karvina B
Finished
۱۹:۳۰
Bicskei TC
۱
۴
Ivancsa Kse
Finished
۱۹:۳۰
Prostejov
۱
۰
Frydek Mistek
Finished
۱۹:۳۰
PFC Cherno More Varna
۴
۰
FC Dunav Ruse
Finished
۲۰:۴۵
Europe
UEFA Europa Conference League Qualification
FK Velez Mostar
۱
۱
Inter Club d'Escaldes
Finished
۲۱:۳۰
FK Auda
۲
۰
B36 Torshavn
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
Serie B
Mirassol FC
۱
۰
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۳:۳۰
Iceland
U19 League
Vikingur Reykjavik U19
۰
۲
HK/Ymir U19
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Copa Paulista
Botafogo SP
۴
۱
Comercial SP
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Flamengo RJ U20
۰
۲
Athletico Paranaense U20
Finished
۲۱:۳۰
Corinthians U20
۴
۲
EC Bahia U20
Finished
۲۲:۳۰
Goias EC U20
۴
۲
Cruzeiro EC U20
Finished
۲۱:۳۰
Ceara U20
۱
۰
Cuiaba U20
Cancelled
۲۱:۳۰
America MG U20
۱
۲
Fortaleza EC U20
Finished
۲۲:۳۰
Fluminense RJ U20
۳
۰
Gremio RS U20
Finished
۲۱:۳۰
SC Internacional RS U20
۳
۱
Atletico Goianiense U20
Finished
۲۱:۳۰
Palmeiras U20
۳
۱
Botafogo PB U20
Finished
۲۱:۳۰
Iraq
Cup
Al Shorta
۱
۰
Al Quwa/Jawiya
Finished
۲۰:۳۰
Iceland
2. Deild Women
Haukar Hafnafjordur (W)
۴
۳
KR Reykjavik (W)
Finished
۲۲:۴۵
KH Hlidarendi (W)
۱
۴
IH Hafnarfjordur (W)
Finished
۲۲:۴۵
India
Mizoram Premier League
Chawnpui
۱
۱
Aizawl
Finished
۱۰:۳۰
United States
USL League Two
North Carolina FC U23
۰
۱
SC United Bantams
Cancelled
۰۱:۳۰
Capital FC
۲
۱
Lane United FC
Cancelled
۰۶:۰۰
Wake FC
۱
۳
Salem City FC
Finished
۰۲:۳۰
FC Tucson
۲
۰
AMSG FC
Finished
۰۵:۳۰
United Pdx
۱
۰
Tacoma Stars
Finished
۰۵:۳۰
A.C. Connecticut
۰
۳
Western Mass Pioneers
Finished
۰۲:۳۰
West Virginia United
۲
۱
Tobacco Road
Finished
۰۲:۳۰
Bavarian United SC
۱
۱
RKC Soccer Club
Finished
۰۳:۳۰
Hill Country Lobos
۱
۳
Twin City Toucans
Finished
۰۴:۰۰
Sarasota Paradise
۴
۰
Miami AC
Finished
۰۳:۰۰
Black Rock FC
۰
۲
Boston City
Finished
۲۳:۳۰
Southern Soccer Academy Kings
۱
۲
Tennessee SC
Finished
۰۳:۳۰
Brevard Fire SC
۲
۵
Nona FC
Finished
۰۲:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Juventud Piedras
۱
۱
Club Oriental
Finished
۲۱:۳۰
Atenas
۱
۰
Cerrito CS
Finished
۲۱:۳۰
Sud America
۱
۱
CA Rentistas
Finished
۱۶:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Talaba FC
۰
۰
Al Naft
Cancelled
۲۰:۰۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Deportivo Merlo
۰
۱
Deportivo Liniers
Finished
۲۱:۳۰
Finland
Ykkosliiga
Jippo Joensuu
۳
۲
Jarvenpaan Palloseura
Finished
۱۹:۰۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Athletic Club MG U20
۴
۲
Inter De Minas U20
Finished
۰۲:۰۰
Argentina
Regional League
CA Villa Alvear
۰
۱
Fontana
Finished
۲۲:۰۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
Yupanqui Reserves
۱
۱
Victoriano Arenas Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA San Telmo Reserves
۰
۰
CA Estudiantes Caseros Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Almagro Reserves
۰
۱
Defensores de Belgrano Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Club Sportivo Barracas Reserves
۳
۲
El Porvenir Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Amapaense
Independente EC AP
۲
۳
Oratório Recreativo Clube
Finished
۰۲:۴۵
Brazil
Serie D
Cameta Sport Club
۱
۱
Aguia de Maraba
Finished
۰۲:۳۰
Ethiopia
Premier League Women
Kedus Giorgis (W)
۱
۰
Lideta Sub City (W)
Finished
۱۰:۳۰
Ethiopia Nigd Bank (W)
۶
۱
Dire Dawa (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ethio Electric FC (W)
۴
۰
Yirga Chefe Bunaa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Paraguay
Tercera Division
Atlantida SC
۲
۰
CS Limpeno
Finished
۲۲:۳۰
Kyrgyzstan
Premier League
Neftchi Kochkor
۴
۱
Muras United FC
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Gaucho 2
GE Gloria
۰
۲
EC Veranópolis Recreativo Cultural
Finished
۲۱:۳۰
Cruzeiro RS
۰
۲
Passo Fundo
Finished
۲۱:۳۰
Sport Clube Gaucho
۰
۲
Esportivo Bento RS
Finished
۲۱:۳۰
Lajeadense RS
۲
۱
Aimore
Finished
۲۱:۳۰
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
۰
۱
Uniao Frederiquense
Finished
۲۱:۳۰
Monsoon FC
۱
۰
Futebol Com Vida
Finished
۲۱:۳۰
Iraq
Division One
Masafi Club
۰
۰
Diyala FC
Finished
۱۷:۱۵
El Atesalat
۳
۳
Peshmerga Sulaymaniya SC
Finished
۱۷:۱۵
Africa
CECAFA Club Cup
Gor Mahia
۰
۱
Red Arrows
Finished
۲۱:۳۰
Al-Hilal Omdurman
۲
۰
AS Ali Sabieh (ASAS)
Finished
۱۸:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Newcastle Olympic
۲
۱
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۲:۳۰
Charlestown Azzurri
۰
۰
Edgeworth Eagles
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Cearense U20
Rio Branco AC U20
۱
۰
Vasco da Gama U20
Finished
۰۱:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Chicago Fire FC II
۲
۰
Toronto FC II
Finished
۲۲:۳۰
New England Revolution II
۱
۲
Huntsville City FC
Finished
۱۸:۳۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Cobras Reserves
۳
۲
Salisbury Utd Reserves
Cancelled
۱۴:۱۵
Brazil
Catarinense U20
Figueirense U20
۱
۲
Avai U20
Finished
۲۱:۳۰
Barra FC SC U20
۴
۲
Chapecoense AF U20
Finished
۲۱:۳۰
Finland
Ykkonen
FC Vaajakoski
۲
۲
KuPS Akatemia
Finished
۱۹:۰۰
Australia
Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۴
۱
Cooma Tigers U23
Cancelled
۱۱:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko A
JaPS II
۴
۲
GrIFK Grankulla
Finished
۱۹:۰۰
Mali
League Women
USFAS (W)
۰
۰
AS Police Bamako (W)
Finished
۱۹:۳۰
Amazones C5 (W)
۰
۴
AS Mande (W)
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NPL ACT
O'Connor Knights SC
۳
۲
Cooma Tigers
Finished
۱۳:۰۰
South America
Copa America Knockout Stage
Argentina
۲
۰
Canada
Finished
۰۳:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Central Coast Mariners Youth
۳
۲
Apia Leichhardt Tigers
Cancelled
۱۳:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Madla
۳
۱
Sandnes Ulf 2
Finished
۱۹:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۲
۱
Jeju United
Finished
۱۴:۰۰
FC Seoul
۲
۱
Daejeon Citizen
Finished
۱۴:۰۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۰
۱
Gwangju FC
Finished
۱۴:۰۰
Pohang Steelers
۲
۰
Gangwon FC
Finished
۱۴:۰۰
Iceland
4. Deild
RB Keflavik
۱
۴
KH Hildarendi
Finished
۲۲:۴۵
Ecuador
Serie B
Club 9 de Octubre
۰
۰
Gualaceo SC
Finished
۲۳:۳۰
Chacaritas SC
۲
۱
Leones Del Norte
Finished
۲۳:۳۰
Kenya
Cup Women
Zetech Sparks FC (W)
۳
۴
Kenya Police Bullets (W)
Finished
۱۱:۳۰
Ulinzi Starlets (W)
۲
۱
Kibera (W)
Finished
۱۴:۳۰
Philippines
PFL
Manila Digger FC
۰
۳
Taguig FC
Finished
۱۱:۳۰
Estonia
Esiliiga
FCI Levadia Tallinn II
۱
۲
Viimsi JK
Finished
۱۸:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
Stord Sunnhordland FK
۱
۵
Froya Idrett
Finished
۲۰:۳۰
Aasane Fotball II
۰
۹
Bjarg
Finished
۱۹:۳۰
Colombia
Regional League
Club Deportivo La Chalaca
۲
۱
Envigado FC Reserves
Cancelled
۲۰:۳۰
Lithuania
II Lyga
FKS Ukmerge
۳
۱
Dainava II
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Dunbar Rovers U20
۴
۳
Rydalmere Lions U20
Finished
۱۳:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Nomme Kalju II
۵
۱
JK Tulevik Viljandi
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NPL ACT Women
West Canberra Wanderers FC (W)
۱
۲
Canberra Olympic (W)
Finished
۱۲:۰۰
Australia
NSW Premier League 2
Northern Tigers
۱
۱
Bankstown City Lions
Finished
۱۳:۰۰
Gladesville Ryde Magic
۰
۱
Mounties Wanderers
Finished
۱۳:۳۰
Europe
Euro Knockout Stage
Netherlands
۱
۲
England
Finished
۲۲:۳۰
Australia
Victoria State Cup Women
Bundoora Utd (W)
۱
۳
Preston Lions (W)
Finished
۱۳:۰۰
Macao
FA Cup
CD Lun Lok
۴
۳
Sporting Macau
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Carioca 2
CEAC Araruama RJ
۱
۰
Audax Rio RJ
Finished
۲۱:۱۵
Kazakhstan
2. Division
Jas Qyran
۱
۰
Taraz Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Western Australia State Cup Women
Balcatta (W)
۰
۳
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Romanian Cup
ACS Adunatii Copaceni
۲
۲
Stiinta Bucuresti
Finished
۱۸:۳۰
World
Friendly International Matches Women
Argentina (W)
۰
۲
Uruguay (W)
Finished
۲۳:۳۰
Niger
Super League
US Gendarmerie Nationale
۳
۳
Tagour PC
Cancelled
۱۸:۳۰
Iceland
5. Deild
SR Reykjavik
۰
۴
Ulfarnir
Finished
۲۳:۳۰